Museum Thijnhof

Museum voor surrealistische en realistische kunst


OKTOBER 2021 - OKTOBER 2022

Expositie COEVORDENSE KUNSTENAARS

'Verbonden in verhalen'.

Met dat thema vliegt Coevorden de jaren 2021 en 2022 aan. De gemeente is voor deze periode benoemd tot culturele gemeente door de provincie Drenthe.

 

De Coevordense kunstenaars van het Drents Schilders Genootschap doen hieraan mee.

 

Wout Wachtmeester - woutwachtmeester.nl

Mieke Clement - miekeclement.nl

Jowan Remmig - jowanremmig.exto.nl

Saskia Dingelstad - saskiadingelstad.com

Marieke Geerlings - mariekegeerlings.nl

en Herman Kolker - hermankolker.nl

 

In de centrale hal van het museum kunt u hun werken bewonderen.